SKODA FABIA II (542) 1.9 TDI - Odměrka hladiny oleje od 4/2007 do 3/2010, 1896 ccm, 77 kW, 105 hp, BLS, BSW, Šikmá zadní část
| Délka [mm] | 560 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,041 kg |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 560 mm |
|---|---|
| Barva | oranžová |
| Materiál | PBT (Polybutylenterephthalat) |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 616 mm |
|---|---|
| Barva | žlutá |
| Materiál | GFK (plast zesílený skleněnými vlákny) |
| Materiál | PA 66 GF 30 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 188 mm |
| Barva | černá |
| Tvar | rovný |
| Materiál | Ocelová trubka |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s ochranným poutrubím |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 618 mm |
|---|---|
| Barva | oranžová |
| Materiál | GFK (plast zesílený skleněnými vlákny) |
| Materiál | PA 66 GF 30 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| TECDOC-číslo motoru | 20004 |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Materiál | Plast |
|---|---|
| váha [g] | 46 g |
Dostupnost
| Barva | oranžová |
|---|---|
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Délka [mm] | 510 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,035 kg |
| váha [g] | 35 g |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,003 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 560 mm |
|---|---|
| Barva | oranžová |
| Materiál | PBT (Polybutylenterephthalat) |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Barva | černá |
| Tvar | rovný |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s ochranným poutrubím |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20004 |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
Dostupnost
| Materiál | PBT (Polybutylenterephthalat) |
|---|---|
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,044 kg |
|---|---|
| Barva | oranžová |
| Materiál | PBT (Polybutylenterephthalat) |
Dostupnost