AUDI A3 (8L1) S3 quattro - Chladič oleje od 3/1999 do 4/2002, 1781 ccm, 154 kW, 210 hp, AMK, APY, AUL, Šikmá zadní část
| Konstrukční rok do | 06/1999 |
|---|---|
| Typ chlazení | chlazený vodou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Délka sítě [mm] | 92 mm |
| Šířka sítě [mm] | 92 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 56 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/1999 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 8LX150000 |
| Materiál | hliník |
| Počet žeber | 6 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez skříně olejového filtru |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Typ chlazení | chlazený vodou |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez filtru |
| Odtok [mm] | 16 mm |
| Délka sítě [mm] | 132 mm |
| Šířka sítě [mm] | 95 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Materiál | hliník |
|---|---|
| Počet žeber | 9 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez skříně olejového filtru |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Typ chlazení | chlazený vodou |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez filtru |
| Odtok [mm] | 15 mm |
| Délka sítě [mm] | 129 mm |
| Šířka sítě [mm] | 93 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 61 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1999 |
|---|---|
| Materiál | hliník |
| Typ chlazení | chlazený vodou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Délka sítě [mm] | 92 mm |
| Šířka sítě [mm] | 92 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 56 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1999 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 8LY000001 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Délka sítě [mm] | 92 mm |
| Šířka sítě [mm] | 92 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 61 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11594 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 8L-X-150 000 |
| pro OE číslo | 078 117 021 A |
| Délka [mm] | 130 mm |
| Šířka [mm] | 92 mm |
| Výška [mm] | 55 mm |
| Počet žeber | 6 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11594 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,50 kg |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11594 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | ******8L*X*150000 |
| Hmotnost [kg] | 0,43 kg |
| Materiál | Kov |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11594 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,50 kg |
Dostupnost
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,725 kg |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/1999 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 8LX150000 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Provedení chladiče | Kühlrippen pájený |
| Délka sítě [mm] | 92 mm |
| Šířka sítě [mm] | 92 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 8L-X-150000 |
|---|---|
| pro OE číslo | 078 117 021A |
| Typ chlazení | chlazený vodou |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| doporučené rozšíření opravy viz seznam příslušenství | Ano |
| Materiál pláště | hliník |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,5 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11594 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 8L-X-150 000 |
Dostupnost
| Materiál | hliník |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Typ chlazení | chlazený vodou |
| Vpusť [mm] | 16 mm |
| Odtok [mm] | 16 mm |
| Délka sítě [mm] | 90 mm |
| Šířka sítě [mm] | 90 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 078.117.021 A |
|---|---|
| Materiál | hliník |
| Typ chlazení | chlazený vodou |
| Délka sítě [mm] | 91 mm |
| Šířka sítě [mm] | 100 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11594 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,53 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11594 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 8L-X-150 000 |
| Hmotnost [kg] | 0,51 kg |
| Materiál | Kov |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Materiál | hliník |
|---|---|
| Délka sítě [mm] | 93 mm |
| Šířka sítě [mm] | 95 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 61 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2000 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| pro OE číslo | 028 117 021 K/B/L |
| Kvalita, jakost | IR PLUS |
| Průměr v mm | 19,9 mm |
| Délka [mm] | 99,7 mm |
| Šířka [mm] | 92 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Kühlrippenmaterial | hliník |
| Délka sítě [mm] | 90 mm |
| Šířka sítě [mm] | 90 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 60 mm |
Dostupnost