VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 5.0 R50 TDI - Chladič oleje od 8/2007 do 5/2010, 4921 ccm, 257 kW, 350 hp, CBWA, SUV
| Hmotnost [kg] | 0,84 kg |
|---|---|
| Délka sítě [mm] | 655 mm |
| Šířka sítě [mm] | 160 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,72 kg |
|---|---|
| Délka sítě [mm] | 570 mm |
| Šířka sítě [mm] | 70 mm |
| Hloubka sítě [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | 6-rychlostní automatická převodovka |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,56 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost