VW BORA I (1J2) 2.0 - Těsnění od 10/1998 do 12/2013, 1984 ccm, 85 kW, 115 hp, AEG, APK, AQY, AVH, AZG, AZH, AZJ, BBW, BER, BEV, BHP, CBPA, CFEA, limuzína
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Tloušťka/síla [mm] | 2,5 mm |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 5 mm |
| Délka [mm] | 70 mm |
| Šířka [mm] | 50 mm |
| Výška [mm] | 5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,002 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 59 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 60 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost