SEAT TOLEDO II (1M2) 2.3 V5 - Těsnění od 10/1998 do 11/2000, 2324 ccm, 110 kW, 150 hp, AGZ, limuzína
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Tloušťka/síla [mm] | 5,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 68 mm |
| Šířka [mm] | 60 mm |
| Výška [mm] | 5,5 mm |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 62 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | V15-60-6023 |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Tloušťka/síla [mm] | 2,5 mm |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 5 mm |
| Délka [mm] | 70 mm |
| Šířka [mm] | 50 mm |
| Výška [mm] | 5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,002 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 59 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 60 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost