VW BEETLE Kabriolet (5C7, 5C8) 1.4 TSI - Těsnění od 12/2014 do 9/2018, 1395 ccm, 110 kW, 150 hp, CZDA, Kabriolet
| Požadovaný počet kusů | 4 |
|---|---|
| Materiál | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,007 kg |
|---|---|
| Materiál | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Tvar | O-kroužek |
|---|---|
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 21 mm |
| Vnější průměr [mm] | 27 mm |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 4 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 3 mm |
| Délka [mm] | 26,5 mm |
| Šířka [mm] | 20 mm |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Požadovaný počet kusů | 4 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 3 mm |
| Délka [mm] | 26,5 mm |
| Šířka [mm] | 20 mm |
Dostupnost