VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 1.9 TDI - Těsnění od 1/1998 do 6/2004, 1896 ccm, 66 kW, 90 hp, ALH, Šikmá zadní část
| Tloušťka/síla [mm] | 5 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,002 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 60 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 62,8 mm |
Dostupnost
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | V15-60-6023 |
|---|
Dostupnost
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
|---|---|
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | V15-60-6023 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| párová čísla výrobku | 590003 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| párová čísla výrobku | 590003 |
Dostupnost