VW CADDY IV velkoprostorová limuzína (SAB, SAJ) 1.6 TDI - Olejová vana od 5/2015 do 11/2017, 1598 ccm, 55 kW, 75 hp, CAYE, velkoprostorová limuzína
| Materiál | hliník |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se šroubem k vypuštění oleje |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez těsnění olejové vany |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vývrtem pro snímač stavu oleje |
Dostupnost
| Materiál olejové vany | hliník |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vývrtem pro snímač stavu oleje |
Dostupnost
| Materiál | hliník |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vývrtem pro snímač stavu oleje |
Dostupnost
| převodovka typ | MQ200 |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| Materiál | hliník |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s vývrtem pro snímač stavu oleje |
Dostupnost
| Délka [mm] | 435 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,227 kg |
| Rozměr klíče | 19 |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 435 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,227 kg |
| Rozměr klíče | 19 |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 460 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 280 mm |
| Výška [mm] | 125 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,22 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se šroubem k vypuštění oleje |
| Materiál olejové vany | hliník |
Dostupnost
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s vývrtem pro snímač stavu oleje |
Dostupnost
| Materiál | hliník |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s vývrtem pro snímač stavu oleje |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,49 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost