Všechny vozy - Olejová vana
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se šroubem k vypuštění oleje |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Délka [mm] | 460 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 243 mm |
| Výška [mm] | 139 mm |
| Část | spodní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se šroubem k vypuštění oleje |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Délka [mm] | 375 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 260 mm |
| Výška [mm] | 165 mm |
| Část | spodní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se šroubem k vypuštění oleje |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se šroubem k vypuštění oleje |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Materiál | hliník |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vývrtem pro snímač stavu oleje |
Dostupnost
| Délka [mm] | 407 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 311 mm |
| Výška [mm] | 152 mm |
| Část | spodní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se šroubem k vypuštění oleje |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez těsnění olejové vany |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vývrtu pro senzor stavu oleje |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
Dostupnost
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s vývrtem pro snímač stavu oleje |
Dostupnost
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s vývrtem pro snímač stavu oleje |
Dostupnost
| Délka [mm] | 394 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 200 mm |
| Výška [mm] | 128 mm |
| Část | spodní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se šroubem k vypuštění oleje |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
Dostupnost
| Délka [mm] | 497 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 230 mm |
| Výška [mm] | 185 mm |
| Část | spodní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se šroubem k vypuštění oleje |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vývrtu pro senzor stavu oleje |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Délka [mm] | 400 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 200 mm |
| Výška [mm] | 100 mm |
| Část | spodní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se šroubem k vypuštění oleje |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se šroubem k vypuštění oleje |
|---|
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se šroubem k vypuštění oleje |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vývrtu pro senzor stavu oleje |
Dostupnost
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s vývrtem pro snímač stavu oleje |
Dostupnost
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vývrtu pro senzor stavu oleje |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se šroubem k vypuštění oleje |
|---|
Dostupnost
| Délka [mm] | 342 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 290 mm |
| Výška [mm] | 30 mm |
| Část | spodní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se šroubem k vypuštění oleje |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez těsnění olejové vany |
Dostupnost