Všechny vozy - Olejová vana
| Hmotnost [kg] | 2,1 kg |
|---|---|
| Část | spodní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se šroubem k vypuštění oleje |
| Materiál olejové vany | ocelový plech |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Druh pohonu | pohon předních kol |
|---|---|
| Materiál | ocel |
| Materiál | Plast |
| Část | spodní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se šroubem k vypuštění oleje |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1612505780 |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 497 mm |
| Šířka [mm] | 230,0 mm |
| Výška [mm] | 185 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,3262 kg |
| Materiál | ocel |
| Část | spodní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se šroubem k vypuštění oleje |
| povrch | černě lakovaný |
| povrch | Katodicky lakovaný ponořením |
| povrch | práškový ochranný povrch |
| Materiál olejové vany | ocelový plech |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vývrtu pro senzor stavu oleje |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
Dostupnost
| Délka [mm] | 378 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 198,0 mm |
| Výška [mm] | 123 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,987 kg |
| Hmotnost [kg] | 2,09 kg |
| Část | spodní část |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnitřní šestihran |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se šroubem k vypuštění oleje |
| povrch | práškový ochranný povrch |
| Materiál olejové vany | ocelový plech |
| váha [g] | 1625 g |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Materiál | ocel |
|---|---|
| Část | spodní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se šroubem k vypuštění oleje |
Dostupnost
| Část | spodní část |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se šroubem k vypuštění oleje |
| Materiál olejové vany | ocelový plech |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Materiál | ocel |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| váha [g] | 2159 g |
| Číslo produkce | K1325048 |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se šroubem k vypuštění oleje |
| Materiál olejové vany | hliník |
| váha [g] | 2924 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vývrtem pro snímač stavu oleje |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| montovaná strana | spodní |
|---|
Dostupnost