Všechny vozy - Olejová vana
| pro OE číslo | 46515152 |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se šroubem k vypuštění oleje |
Dostupnost
| pro OE číslo | 55200418 |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se šroubem k vypuštění oleje |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Délka [mm] | 305 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 255 mm |
| Výška [mm] | 60 mm |
| Část | spodní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se šroubem k vypuštění oleje |
Dostupnost
| Materiál | hliník |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se šroubem k vypuštění oleje |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se šroubem k vypuštění oleje |
|---|
Dostupnost
| Délka [mm] | 460 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 235 mm |
| Výška [mm] | 140 mm |
| Část | spodní část |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se šroubem k vypuštění oleje |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez těsnění olejové vany |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se šroubem k vypuštění oleje |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Délka [mm] | 393 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 200 mm |
| Výška [mm] | 125 mm |
| Část | spodní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se šroubem k vypuštění oleje |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Materiál | hliník |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se šroubem k vypuštění oleje |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Část | spodní část |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vývrtem pro snímač stavu oleje |
Dostupnost
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s vývrtem pro snímač stavu oleje |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se šroubem k vypuštění oleje |
|---|
Dostupnost
| Délka [mm] | 430 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 280 mm |
| Výška [mm] | 120 mm |
| Část | spodní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se šroubem k vypuštění oleje |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez těsnění olejové vany |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vývrtu pro senzor stavu oleje |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Materiál | hliník |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vývrtu pro senzor stavu oleje |
Dostupnost
| Materiál | hliník |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s vývrtem pro snímač stavu oleje |
Dostupnost
| Délka [mm] | 330 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 250 mm |
| Výška [mm] | 145 mm |
| Část | spodní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se šroubem k vypuštění oleje |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Délka [mm] | 440 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 295 mm |
| Výška [mm] | 126 mm |
| Část | spodní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se šroubem k vypuštění oleje |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
Dostupnost
| Délka [mm] | 400 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 345 mm |
| Výška [mm] | 100 mm |
| Část | spodní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se šroubem k vypuštění oleje |
Dostupnost
| Délka [mm] | 422 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 305 mm |
| Výška [mm] | 190 mm |
| Část | spodní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se šroubem k vypuštění oleje |
| Doplňující výrobek/info 2 | s tlumicí přepážkou |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
Dostupnost