PEUGEOT 306 Schránky/šikmá záď 1.9 STD - Těsnění od 2/1994 do 10/1995, 1905 ccm, 51 kW, 69 hp, D9B (XUD9A), DJY (XUD9A), Schránky/šikmá záď
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 2887 |
| Tloušťka/síla [mm] | 1,6 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 2887 |
| Tloušťka/síla [mm] | 1,6 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 2887 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 1,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 440 mm |
| Šířka [mm] | 230 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| váha [g] | 51,001 g |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,0653 kg |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
Dostupnost