AUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.0 - Těsnění od 7/1988 do 9/1991, 1994 ccm, 85 kW, 115 hp, PS, limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 308 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 1,5 mm |
| Délka [mm] | 535 mm |
| Šířka [mm] | 222 mm |
| váha [g] | 44,841 g |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
|---|---|
| Materiál těsnění | Guma / kovový |
| nové provedení | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 308 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 1,5 mm |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | WP |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s krytem olejové vany |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
|---|---|
| Materiál těsnění | Guma / kovový |
| nové provedení | Ano |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Materiál | Guma / kovový |
| Číslo produkce | 1140110 |
Dostupnost