CITROËN XM (Y3) 2.0 - Těsnění od 5/1989 do 6/1994, 1998 ccm, 94 kW, 128 hp, R6A, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 22606 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/1993 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Tloušťka/síla [mm] | 1,6 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22606 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/1993 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Tloušťka/síla [mm] | 1,6 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22606 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 1,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 440 mm |
| Šířka [mm] | 230 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| váha [g] | 51,001 g |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,0653 kg |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
Dostupnost