CITROËN ZX (N2) 1.9 - Těsnění od 3/1991 do 6/1997, 1905 ccm, 93 kW, 126 hp, D6E (XU9JA), Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 22622 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 1,6 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22622 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 1,6 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22622 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22622 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/1993 |
| Tloušťka/síla [mm] | 1,5 mm |
| Délka [mm] | 440 mm |
| Šířka [mm] | 230 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| váha [g] | 51,001 g |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,0653 kg |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
Dostupnost