ROVER 400 II (XW) 418 TD - Těsnění od 9/1991 do 4/1995, 1769 ccm, 65 kW, 88 hp, XUD 7TE, limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 3504 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 1,6 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 3504 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 1,6 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 3504 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 1,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 440 mm |
| Šířka [mm] | 230 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| váha [g] | 51,001 g |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,0653 kg |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
Dostupnost