RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 (C067) - Těsnění od 5/1996 do 3/2007, 1149 ccm, 40 kW, 54 hp, D7F 700, D7F 701, Šikmá zadní část
| Materiál olejové vany | ocelový plech |
|---|---|
| Konstrukční typ těsnění | Těsnění (Weichstoff) |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 5520 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5521 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/1998 |
| Tloušťka/síla [mm] | 0,8 mm |
| Délka [mm] | 390 mm |
| Šířka [mm] | 200 mm |
| váha [g] | 29,961 g |
Dostupnost