SEAT INCA (6K9) 1.9 SDI - Těsnění od 11/1995 do 6/2003, 1896 ccm, 47 kW, 64 hp, AEY, AYQ, karoserie/kombi
| TECDOC-číslo motoru | 16198 |
|---|---|
| Barva | béžová |
| Materiál | Silikon |
| Chemická vlastnost | neobsahující rozpouštědla |
| Chemická vlastnost | trvale elastický |
| Chemická vlastnost | UV-odolný |
| objem | 70 ml |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 030.793 Dirko |
| Přečíst montážní informace | Ano |
| od rozsahu teploty [°C] | -60 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 315 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5535 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/2000 |
| pro OE číslo | 048103609B |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5535 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Materiál těsnění | Guma / kovový |
| nové provedení | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5535 |
|---|---|
| Velikost závitu | M6x1x16 |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
| Konstrukční typ těsnění | kovové-elastomerové těsnění |
Dostupnost
| pro OE číslo | 028 103 609 A |
|---|---|
| Materiál | papír |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | WP |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s krytem olejové vany |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5535 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/2000 |
| Délka [mm] | 407 mm |
| Šířka [mm] | 265 mm |
| váha [g] | 81,721 g |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5535 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/2000 |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5535 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/2000 |
| Délka [mm] | 407 mm |
| Šířka [mm] | 265 mm |
| váha [g] | 81,721 g |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5535 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Materiál těsnění | Guma / kovový |
| nové provedení | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,059 kg |
|---|---|
| Materiál | papír |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5535 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/2000 |
| pro OE číslo | 037115220B |
Dostupnost
| Chemická vlastnost | Bez azbestu |
|---|---|
| Konstrukční typ těsnění | měkké kovové těsnění |
Dostupnost