RENAULT MEGANE Scénic (JA0/1_) 1.9 dTi (JA0N) - Těsnění od 4/1997 do 9/1999, 1870 ccm, 72 kW, 98 hp, F9Q 730, F9Q 734, velkoprostorová limuzína
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 11428 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11428 |
|---|---|
| Délka [mm] | 410 mm |
| Šířka [mm] | 250 mm |
| váha [g] | 33,681 g |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11428 |
|---|---|
| Délka [mm] | 410 mm |
| Šířka [mm] | 250 mm |
| váha [g] | 33,681 g |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11428 |
|---|---|
| pro OE číslo | 8200282199 |
| Kvalita, jakost | WP |
| Délka [mm] | 410 mm |
| Šířka [mm] | 250 mm |
| druh provozu | manuální |
| Materiál | Guma |
| Materiál olejové vany | hliník |
| váha [g] | 33,681 g |
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11428 |
|---|---|
| pro OE číslo | 8200282199 |
| Materiál | Guma |
| Materiál olejové vany | hliník |
Dostupnost