ALFA ROMEO 33 (905_) 1.3 (905.A1B, 905.A1C, 905.A1G) - Těsnění od 6/1983 do 12/1989, 1351 ccm, 55 kW, 75 hp, AR 30502, AR 30586, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 96 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 3 mm |
| Délka [mm] | 337 mm |
| Šířka [mm] | 242 mm |
| váha [g] | 35,241 g |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 88 |
| Tloušťka/síla [mm] | 1,5 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 96 |
| Tloušťka/síla [mm] | 1,5 mm |
Dostupnost