Všechny vozy - Těsnění
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s krytem olejové vany |
| Konstrukční typ těsnění | kovové-elastomerové těsnění |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| pro OE číslo | 11121262571 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 00,09 kg |
| Rozsah teplot (°C) | 300 °C |
| Barva | černá |
| Materiál | Silikon |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Chemická vlastnost | neobsahující rozpouštědla |
| Chemická vlastnost | odolný chemikáliím |
| Chemická vlastnost | olejuvzdorný |
| Chemická vlastnost | teplu odolný |
| Chemická vlastnost | trvale elastický |
| Jednotka množství | Mililitr |
| objem | 200 ml |
| objem | 70 ml |
| objem | 80 ml |
| Doplňující výrobek/info 2 | není obsaženo v sadě |
| Není určeno pro terénní provedení | USA |
| Přečíst montážní informace | Ano |
| od rozsahu teploty [°C] | -50 °C |
| od rozsahu teploty [°C] | -60 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | +260 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | +320 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 300 °C |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
| Materiál | Guma |
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 24 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 905 mm |
| Šířka [mm] | 320 mm |
| Materiál | korek |
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 8 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 450 mm |
| Šířka [mm] | 235 mm |
| druh provozu | manuální |
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 0,8 mm |
|---|---|
| Konstrukční typ těsnění | Těsnění (Weichstoff) |
Dostupnost
| Materiál | Guma / kovový |
|---|---|
| Konstrukční typ těsnění | kovové-elastomerové těsnění |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
Dostupnost
| Konstrukční typ těsnění | kovové-elastomerové těsnění |
|---|
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 0,3 mm |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Konstrukční typ těsnění | Ocelové těsnění |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 0,3 mm |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Konstrukční typ těsnění | Ocelové těsnění |
Dostupnost