OPEL MERIVA B velkoprostorová limuzína (S10) 1.6 CDTi (75) - Výpustný šroub od 8/2013 do 1/2017, 1598 ccm, 100 kW, 136 hp, B 16 DTH, velkoprostorová limuzína
| vzd. díry 1/vzd. díry 2 | 15 |
|---|---|
| Výška [mm] | 28,7 mm |
| váha [g] | 35 g |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0652254 |
|---|---|
| pro OE číslo | 55577568 |
| montovaná strana | Motor |
| montovaná strana | strana motoru |
| Omezení výrobce | Opel |
| Délka [mm] | 29 mm |
| Velikost závitu | M12 |
| Vnější závit [mm] | M12 x 1,75 mm |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | T45 |
| Vnější průměr [mm] | 26 mm |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnitřní torx |
| Jakost/třída | 5.8 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 18 mm |
| Materiál těsnění | Guma |
Dostupnost
| Omezení výrobce | GENERAL MOTORS |
|---|---|
| Omezení výrobce | OPEL |
| Omezení výrobce | SAAB |
| Tloušťka/síla [mm] | 2,5 mm |
| Tloušťka/síla [mm] | 2,6 mm |
| Tvar | O-kroužek |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 10,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 10,8 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 11 mm |
| Vnější průměr [mm] | 20,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 20,8 mm |
| Vnější průměr [mm] | 21 mm |
| Volitelné | Ano |
| váha [g] | 1 g |
| váha [g] | 10 g |
| váha [g] | 25 g |
Dostupnost