NISSAN PICK UP (D22) 2.5 dCi 4WD - Výpustný šroub od 3/2002, 2488 ccm, 98 kW, 133 hp, YD25DDTi, pick-up
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 17650 |
| Konstrukční rok do | 08/2010 |
| Délka [mm] | 20,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Barva | stříbrná |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 14 |
| Vnější průměr [mm] | 22 mm |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
| Jakost/třída | 8.8 |
| povrch | pozinkovaný |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez těsnicího kroužku |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 11 mm |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,25 |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost