OPEL ASTRA G karoserie/kombi (F70) 1.7 CDTi (F70) - Výpustný šroub od 7/2003 do 11/2004, 1686 ccm, 59 kW, 80 hp, Z 17 DTL, karoserie/kombi
| Číslo podvozku (VIN) do | **********1493404 |
|---|---|
| Délka [mm] | 23 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 22 |
| Vnější průměr [mm] | 22 mm |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
| povrch | pozinkovaný |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez těsnicího kroužku |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 14 mm |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| Číslo motoru do | 1493404 |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,5x14 |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
| Alternativní sada opravy | 877.990 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez těsnicího kroužku |
Dostupnost
| Délka [mm] | 13,5 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Materiál | ocel |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnitřní torx |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 1493405 |
|---|---|
| Délka [mm] | 14 mm |
| Velikost závitu | M14x1,50 |
| Rozměr klíče | 45 TORX |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 1493404 |
|---|---|
| Délka [mm] | 23 mm |
| Velikost závitu | M14x1,50 |
| Rozměr klíče | 22 |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se dvěma výpustnými šrouby oleje |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s podložkami |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17947 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 1,5 mm |
| Materiál | měď |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Vnější průměr [mm] | 20 mm |
Dostupnost
| Číslo motoru do | 1493404 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 1,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,002 kg |
| Materiál | měď |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Vnější průměr [mm] | 20 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Číslo motoru do | 1493404 |
|---|---|
| montovaná strana | Olejová vana |
| Tloušťka/síla [mm] | 1,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,007 kg |
| Materiál | měď |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Vnější průměr [mm] | 20 mm |
Dostupnost
| Číslo motoru do | 1493404 |
|---|---|
| Délka [mm] | 14 mm |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 22 mm |
| doplňkový potřebný díl (výrobek-číslo) | 259.150.100 |
Dostupnost
| Číslo motoru od | 1493405 |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,5x13,5 |
| Rozměr klíče | TX 40 |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnitřní torx |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | **********1493404 |
|---|---|
| Délka [mm] | 23 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 22 |
| Vnější průměr [mm] | 22 mm |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
| povrch | pozinkovaný |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez těsnicího kroužku |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 14 mm |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | **********1493404 |
|---|---|
| Délka [mm] | 23 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 22 |
| Vnější průměr [mm] | 22 mm |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
| povrch | pozinkovaný |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez těsnicího kroužku |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 14 mm |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | **********1493404 |
|---|---|
| Délka [mm] | 23 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 22 |
| Vnější průměr [mm] | 22 mm |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
| povrch | pozinkovaný |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez těsnicího kroužku |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 14 mm |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | **********1493404 |
|---|---|
| Délka [mm] | 23 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 22 |
| Vnější průměr [mm] | 22 mm |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
| povrch | pozinkovaný |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez těsnicího kroužku |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 14 mm |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| Číslo motoru do | 1493404 |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 22 |
Dostupnost