CITROËN C4 CACTUS 1.5 BlueHDi 100 - Výpustný šroub od 6/2018, 1499 ccm, 73 kW, 99 hp, YHY (DV5RD), Šikmá zadní část
| Délka [mm] | 17 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 21 |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
| Jakost/třída | 8.8 |
| povrch | pozinkovaný |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez těsnicího kroužku |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 13 mm |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost