ALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 T.S. (167.A2A, 167.A2D) - Výpustný šroub od 2/1992 do 5/1995, 1995 ccm, 104 kW, 141 hp, AR 67201, AR 67202, limuzína
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Šířka [mm] | 26,5 mm |
| Výška [mm] | 31 mm |
| Počet děr | 8 |
| váha [g] | 70 g |
| Vnější závit 2 [mm] | M 18X1,5 mm |
Dostupnost
| Velikost závitu | M18x1,5x22 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 8 mm |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnitřní šestihran |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | na skříni převodovky |
| Délka [mm] | 13 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,026 kg |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 12 |
| Vnější průměr [mm] | 22 mm |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnitřní šestihran |
| povrch | pozinkovaný |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez těsnicího kroužku |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 13 mm |
| Rozměr vnějšího závitu | M22 x 1,5 |
Dostupnost
| Množství | 69 |
|---|---|
| Díly v seznamu | Ano |
| Jednotka množství | kus |
| Doplňující výrobek/info 2 | se schránkami na sortiment |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 137 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 1,5 mm |
| Tvar | tvar A |
| Materiál | měď |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 22,2 mm |
| Vnější průměr [mm] | 27 mm |
| Volitelné | Ano |
| Alternativní sada opravy | 017.736 |
| Alternativní sada opravy | 036.400 |
| Alternativní sada opravy | 505.540 |
| Alternativní sada opravy | 505.550 |
Dostupnost