AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.5 TDI - Výpustný šroub od 8/2001 do 1/2005, 2496 ccm, 114 kW, 155 hp, AYM, limuzína
| Délka [mm] | 17 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1.5 |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 1,5 mm |
|---|---|
| Materiál | hliník |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Vnější průměr [mm] | 20 mm |
Dostupnost