CHEVROLET CORVETTE (C6) 6.0 - Výpustný šroub od 9/2004 do 8/2013, 5965 ccm, 298 kW, 405 hp, LS2(364CUV8), kupé
| Velikost závitu | M12x1,75x17 |
|---|---|
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 36604 |
|---|---|
| Omezení výrobce | GENERAL MOTORS |
| Omezení výrobce | OPEL |
| Omezení výrobce | SAAB |
| Tloušťka/síla [mm] | 2,5 mm |
| Tloušťka/síla [mm] | 2,6 mm |
| Tvar | O-kroužek |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 10,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 10,8 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 11 mm |
| Vnější průměr [mm] | 20,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 20,8 mm |
| Vnější průměr [mm] | 21 mm |
| Volitelné | Ano |
| váha [g] | 1 g |
| váha [g] | 10 g |
| váha [g] | 25 g |
Dostupnost