RENAULT 21 limuzína (L48_) 2.1 D (L486) - Výpustný šroub od 3/1986 do 12/1989, 2068 ccm, 48 kW, 65 hp, J8S 704, limuzína
| Hmotnost [kg] | 0,028 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | 16x150 |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | Vnitřní čtyřhran |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | 16x150 |
| váha [g] | 30 g |
Dostupnost
| Omezení výrobce | DACIA |
|---|---|
| Omezení výrobce | FORD |
| Omezení výrobce | LAND ROVER |
| Omezení výrobce | NISSAN |
| Tloušťka/síla [mm] | 1,5 mm |
| Tloušťka/síla [mm] | 2 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,001 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,003 kg |
| Tvar | tvar A |
| Materiál | Guma / kovový |
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 13,4 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 13,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 16,7 mm |
| Vnější průměr [mm] | 23 mm |
| Vnější průměr [mm] | 24 mm |
| Volitelné | Ano |
| Alternativní sada opravy | 036.400 |
| Alternativní sada opravy | 505.540 |
| Alternativní sada opravy | 505.550 |
| váha [g] | 2 g |
| váha [g] | 20 g |
| váha [g] | 3 g |
| váha [g] | 50 g |
| Konstrukční typ těsnění | kovové-elastomerové těsnění |
Dostupnost