RENAULT KOLEOS I (HY_) 2.0 dCi 4x4 (HY0K) - Výpustný šroub od 9/2008, 1995 ccm, 110 kW, 150 hp, M9R 832, M9R 833, M9R 834, M9R 835, M9R 836, M9R 838, M9R 850, M9R 855, M9R 856, M9R 862, M9R 865, M9R 866, SUV
| TECDOC-číslo motoru | 26252 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 2 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,0008 kg |
| Materiál | měď |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| Vnější průměr [mm] | 22 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 15,5 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M16 x 1,5 |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnitřní šestihran |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 2 mm |
|---|---|
| Tvar | tvar C |
| Materiál | měď |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| Vnější průměr [mm] | 22 mm |
| Alternativní sada opravy | 017.736 |
| Alternativní sada opravy | 036.400 |
| Alternativní sada opravy | 505.540 |
| Alternativní sada opravy | 505.550 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 15,5 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M 16 x 1,50 x 12 |
| Rozměr klíče | 8 x 8 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 2 mm |
|---|---|
| Materiál | měď |
| vnitřní průměr [mm] | 16,3 mm |
| Vnější průměr [mm] | 22 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | strana motoru |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M16 x 1,5 |
| Vnější závit [mm] | M16 x 1,5 mm |
| Rozměr klíče | 8 |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | Vnitřní čtyřhran |
| povrch | pozinkovaný |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 2 mm |
|---|---|
| Tvar | tvar C |
| Materiál | měď |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| Vnější průměr [mm] | 22 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 2 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| Vnější průměr [mm] | 24 mm |
| Konstrukční typ těsnění | kovové-elastomerové těsnění |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 16 |
|---|---|
| Hlava šroubu -/ Profil matky | Vnitřní čtyřhran |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26252 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 2 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,0008 kg |
| Materiál | měď |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| Vnější průměr [mm] | 22 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 2 mm |
|---|---|
| Tvar | tvar C |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| Vnější průměr [mm] | 22 mm |
| Volitelné | Ano |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 2 mm |
|---|---|
| Tvar | tvar C |
| Materiál | měď |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| Vnější průměr [mm] | 22 mm |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| pro OE číslo | 016393 |
|---|---|
| pro OE číslo | 31216539/1218114 |
| pro OE číslo | 4433916/4405550 |
| pro OE číslo | 7703075210 |
| pro OE číslo | 7703075347 |
| pro OE číslo | 7703075348 |
| pro OE číslo | 7903075033 |
| pro OE číslo | 93198205/9121383 |
| pro OE číslo | A2829900017 |
| pro OE číslo | M467106 |
| montovaná strana | Motor |
| montovaná strana | strana motoru |
| Omezení výrobce | Mercedes Benz |
| Omezení výrobce | Mitsubishi |
| Omezení výrobce | Opel |
| Omezení výrobce | Peugeot/Citroen |
| Omezení výrobce | Renault/Fiat |
| Omezení výrobce | Volvo |
| Délka [mm] | 20 mm |
| Velikost závitu | M16 |
| Vnější závit [mm] | M16 x 1,5 mm |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 8mm |
| Vnější průměr [mm] | 22 mm |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | Vnitřní čtyřhran |
| povrch | pozinkovaný |
Dostupnost
| pro OE číslo | 016393 |
|---|---|
| pro OE číslo | 31216539/1218114 |
| pro OE číslo | 4433916/4405550 |
| pro OE číslo | 7703075210 |
| pro OE číslo | 7703075347 |
| pro OE číslo | 7703075348 |
| pro OE číslo | 7903075033 |
| pro OE číslo | 93198205/9121383 |
| pro OE číslo | A2829900017 |
| pro OE číslo | M467106 |
| montovaná strana | Motor |
| montovaná strana | strana motoru |
| Omezení výrobce | Mercedes Benz |
| Omezení výrobce | Mitsubishi |
| Omezení výrobce | Opel |
| Omezení výrobce | Peugeot/Citroen |
| Omezení výrobce | Renault/Fiat |
| Omezení výrobce | Volvo |
| Tloušťka/síla [mm] | 1,5 mm |
| Tloušťka/síla [mm] | 2 mm |
| Délka [mm] | 12 mm |
| Délka [mm] | 15 mm |
| Délka [mm] | 15,5 mm |
| Délka [mm] | 18,7 mm |
| Délka [mm] | 20 mm |
| Výška [mm] | 16 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M 16 x 1,50 x 12 |
| Velikost závitu | M16 |
| Velikost závitu | M16 x 1,5 |
| Velikost závitu | M16x1,5 |
| Velikost závitu | M16x1,5x12 |
| Velikost závitu | M16x1.5 |
| Vnější závit [mm] | M16 x 1,5 mm |
| druh provozu | manuální |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 8 |
| Rozměr klíče | 8 x 8 |
| Rozměr klíče | 8mm |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 16,70 mm |
| Vnější průměr [mm] | 22 mm |
| Vnější průměr [mm] | 24 mm |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | Vnitřní čtyřhran |
| Volitelné | Ano |
| povrch | pozinkovaný |
| Alternativní sada opravy | 434.940 |
| Jednotka množství | Sada |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez těsnicího kroužku |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| vícedílný | pětidílný |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| verze | incl. 813.052 |
| verze | incl. 834.823 |
| doplňkový potřebný díl (výrobek-číslo) | 542.470.100 |
| doplňkový potřebný díl (výrobek-číslo) | 968.330.100 |
| zohlednit rozměry | Ano |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 12 mm |
| Materiál těsnění | Guma / kovový |
| Materiál těsnění | měď |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 35199 |
|---|
Dostupnost
| Délka [mm] | 18,7 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M16x1,5 |
| Materiál | ocel |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | Vnitřní čtyřhran |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 35199 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 1,5 mm |
| Tloušťka/síla [mm] | 2 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,0008 kg |
| Tvar | tvar A |
| Tvar | tvar C |
| Materiál | měď |
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 16,7 mm |
| Vnější průměr [mm] | 22 mm |
| Vnější průměr [mm] | 23 mm |
| Vnější průměr [mm] | 24 mm |
| Volitelné | Ano |
| Alternativní sada opravy | 017.736 |
| Alternativní sada opravy | 036.400 |
| Alternativní sada opravy | 505.540 |
| Alternativní sada opravy | 505.550 |
| Konstrukční typ těsnění | kovové-elastomerové těsnění |
Dostupnost
| Omezení výrobce | DACIA |
|---|---|
| Omezení výrobce | FORD |
| Omezení výrobce | LAND ROVER |
| Omezení výrobce | NISSAN |
| Tloušťka/síla [mm] | 1,5 mm |
| Tloušťka/síla [mm] | 2 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,001 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,003 kg |
| Tvar | tvar A |
| Materiál | Guma / kovový |
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 13,4 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 13,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 16,7 mm |
| Vnější průměr [mm] | 23 mm |
| Vnější průměr [mm] | 24 mm |
| Volitelné | Ano |
| Alternativní sada opravy | 036.400 |
| Alternativní sada opravy | 505.540 |
| Alternativní sada opravy | 505.550 |
| váha [g] | 2 g |
| váha [g] | 20 g |
| váha [g] | 3 g |
| váha [g] | 50 g |
| Konstrukční typ těsnění | kovové-elastomerové těsnění |
Dostupnost
| pro OE číslo | 016393 |
|---|---|
| pro OE číslo | 31216539/1218114 |
| pro OE číslo | 4433916/4405550 |
| pro OE číslo | 7703075210 |
| pro OE číslo | 7703075347 |
| pro OE číslo | 7703075348 |
| pro OE číslo | 7903075033 |
| pro OE číslo | 93198205/9121383 |
| pro OE číslo | A2829900017 |
| pro OE číslo | M467106 |
| montovaná strana | Motor |
| montovaná strana | strana motoru |
| Omezení výrobce | Mercedes Benz |
| Omezení výrobce | Mitsubishi |
| Omezení výrobce | Opel |
| Omezení výrobce | Peugeot/Citroen |
| Omezení výrobce | Renault/Fiat |
| Omezení výrobce | Volvo |
| Délka [mm] | 20 mm |
| Výška [mm] | 18,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M16 |
| Velikost závitu | M16 x 1,5 |
| Vnější závit [mm] | M16 x 1,5 mm |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 8 |
| Rozměr klíče | 8mm |
| Vnější průměr [mm] | 22 mm |
| Počet děr | 8 |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | Vnitřní čtyřhran |
| povrch | pozinkovaný |
| váha [g] | 30 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Vnější závit 1 [mm] | M 16x1,5 mm |
Dostupnost