MERCEDES-BENZ 124 limuzína (W124) 260 E 4-matic (124.226) - Výpustný šroub od 9/1986 do 8/1992, 2597 ccm, 118 kW, 160 hp, M 103.943, limuzína
| Délka [mm] | 13 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M24x1,5 |
| Rozměr klíče | 14 mm |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnitřní šestihran |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 1,5 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Vnější průměr [mm] | 20 mm |
| Číslo produkce | 1130980 |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 1,5 mm |
|---|---|
| Materiál | měď |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Vnější průměr [mm] | 20 mm |
Dostupnost
| Velikost závitu | M26x 1,5 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 14 |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnitřní šestihran |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 14 mm |
Dostupnost