MAZDA CX-5 (KE, GH) 2.0 (KE107, KEEFW) - Výpustný šroub od 7/2012 do 2/2017, 1998 ccm, 114 kW, 155 hp, PE-VPS, PEY4, PEY5, SUV
| Délka [mm] | 34 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,50 |
| Rozměr klíče | 13 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 34 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,50 |
| Rozměr klíče | 13 |
Dostupnost
| montovaná strana | Olejová vana |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 1,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,007 kg |
| Materiál | měď |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Vnější průměr [mm] | 20 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | strana motoru |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,0657 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| Vnější závit [mm] | M14 x 1,5 mm |
| Rozměr klíče | 13 |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
| povrch | olejováno |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
|---|---|
| Barva | stříbrná |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 28017 |
|---|---|
| Délka [mm] | 19 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,019 kg |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 8 |
| Vnější průměr [mm] | 21 mm |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnitřní šestihran |
| povrch | pozinkovaný |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez těsnicího kroužku |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 16 mm |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 28017 |
|---|---|
| Délka [mm] | 19 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,019 kg |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 8 |
| Vnější průměr [mm] | 21 mm |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnitřní šestihran |
| povrch | pozinkovaný |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez těsnicího kroužku |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 16 mm |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 28017 |
|---|---|
| Délka [mm] | 19 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,019 kg |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 8 |
| Vnější průměr [mm] | 21 mm |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnitřní šestihran |
| povrch | pozinkovaný |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez těsnicího kroužku |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 16 mm |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 28017 |
|---|---|
| Délka [mm] | 19 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,019 kg |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 8 |
| Vnější průměr [mm] | 21 mm |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnitřní šestihran |
| povrch | pozinkovaný |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez těsnicího kroužku |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 16 mm |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31274 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 1,5 mm |
| Materiál | hliník |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Vnější průměr [mm] | 20 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | strana motoru |
|---|---|
| Délka [mm] | 21 mm |
| Délka [mm] | 22 mm |
| Délka [mm] | 34 mm |
| Šířka [mm] | 28,5 mm |
| Výška [mm] | 34 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,050 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,0657 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M 14 |
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Velikost závitu | M14x1,50 |
| Velikost závitu | M14x1,5x20 |
| Vnější závit [mm] | M14 x 1,5 mm |
| druh provozu | manuální |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 13 |
| Rozměr klíče | 13 mm |
| Počet děr | 13 |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| povrch | Fosfátováno |
| povrch | olejováno |
| Alternativní sada opravy | 505.540 |
| váha [g] | 45 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Vnější závit 2 [mm] | M 14X1,5 mm |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost