AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TFSI quattro - Výpustný šroub od 5/2013 do 12/2015, 1984 ccm, 165 kW, 224 hp, CNCD, kombi
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Vnější průměr [mm] | 23 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 18 mm |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| Materiál | Plast |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 23 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 18 mm |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 15 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,022 kg |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | T45 |
| Vnější průměr [mm] | 19 mm |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnitřní torx |
| Jakost/třída | 4.8 |
| povrch | Vrstva zinek-nikl |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 12 mm |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 15 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,022 kg |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | T45 |
| Vnější průměr [mm] | 19 mm |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnitřní torx |
| Jakost/třída | 4.8 |
| povrch | Vrstva zinek-nikl |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 12 mm |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | strana motoru |
|---|---|
| Délka [mm] | 22 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| Vnější závit [mm] | M14 x 1,5 mm |
| Materiál | Plast |
| Materiál | Polyamid 6.6 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 6 |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnitřní šestihran |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 12617604790 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 3,7 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 39,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 47,5 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | 6-rychlostní automatická převodovka |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Délka [mm] | 12 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,001 kg |
| Materiál | ocel |
| Vnější průměr [mm] | 15 mm |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnitřní šestihran |
| Jakost/třída | 6.8 |
| povrch | pozinkovaný |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 8 mm |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1 |
Dostupnost
| Typ převodovky | 6-rychlostní automatická převodovka |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Délka [mm] | 12 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,001 kg |
| Materiál | ocel |
| Vnější průměr [mm] | 15 mm |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnitřní šestihran |
| Jakost/třída | 6.8 |
| povrch | pozinkovaný |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 8 mm |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 15 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M 14 x 1,50 x 12 |
| Rozměr klíče | 6 |
Dostupnost
| Typ převodovky | 6-rychlostní automatická převodovka |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Délka [mm] | 12 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,001 kg |
| Materiál | ocel |
| Vnější průměr [mm] | 15 mm |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnitřní šestihran |
| Jakost/třída | 6.8 |
| povrch | pozinkovaný |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 8 mm |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 15 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,022 kg |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | T45 |
| Vnější průměr [mm] | 19 mm |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnitřní torx |
| Jakost/třída | 4.8 |
| povrch | Vrstva zinek-nikl |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 12 mm |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| Materiál | Plast |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 23 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 18 mm |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| Typ převodovky | 6-rychlostní automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | strana motoru |
| Hmotnost [kg] | 0,008 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M10 x 1 |
| Vnější závit [mm] | M10 x 1 mm |
| Materiál | ocel |
| povrch | pozinkovaný |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| montovaná strana | Olejová vana |
|---|---|
| pro OE číslo | 03L 103 469S |
| pro OE číslo | 03L 103 469T |
| pro OE číslo | 03L 103 475S |
| pro OE číslo | 03L 103 475T |
| Barva | černá |
| Materiál | GFK (plast zesílený skleněnými vlákny) |
| Materiál | Plast |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Délka [mm] | 17 mm |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | 002-978 |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | 002-979 |
Dostupnost
| Množství | 1 |
|---|---|
| Délka [mm] | 80 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vnější závit [mm] | M14 x 1,5 mm |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | FL-D-000001 |
|---|---|
| Typ převodovky | CVT-automatická převodovka (bezstupňová) |
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Velikost závitu | M 22 |
| Celková délka [mm] | 12,3 mm |
| Materiál | ocel |
| Vnější průměr [mm] | 27 mm |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnitřní šestihran |
| povrch | pozinkovaný |
| Provedení šroubu/závitu/matice | Plochá hlava |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 9,5 mm |
Dostupnost