FORD ESCORT V Express (AVF) 1.8 D - Výpustný šroub od 7/1990 do 12/1994, 1753 ccm, 44 kW, 60 hp, RTA, RTE, RTF, RTH, karoserie/kombi
| pro OE číslo | 9659107280 |
|---|---|
| Délka [mm] | 34,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,040 kg |
| Vnější závit [mm] | M14 x 1,5 mm |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 13 |
| Vnější průměr [mm] | 28 mm |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
| Jakost/třída | 5.8 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 21 mm |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,003 kg |
|---|---|
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| Vnější průměr [mm] | 24 mm |
| váha [g] | 3 g |
Dostupnost
| Délka [mm] | 22 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1.5 |
| Materiál | ocel |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Délka [mm] | 22 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1.5 |
| Materiál | ocel |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
|---|---|
| Barva | stříbrná |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 2 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 2,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,003 kg |
| Průměr 1 [mm] | 24 mm |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| Vnější průměr [mm] | 24 mm |
| váha [g] | 2 g |
| váha [g] | 3 g |
Dostupnost