FORD ESCORT III Express (AVA) 1.6 D - Výpustný šroub od 2/1984 do 2/1986, 1608 ccm, 40 kW, 54 hp, LTA, karoserie/kombi
| pro OE číslo | 1 454 117 |
|---|---|
| Délka [mm] | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,035 kg |
| Vnější závit [mm] | M14 x 1,5 mm |
| Materiál | ocel |
| Vnější průměr [mm] | 24 mm |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
| povrch | olejováno |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez těsnicího kroužku |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 16 mm |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1 454 118 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 2 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,001 kg |
| Tvar | tvar A |
| Materiál | nylon |
| Vnější průměr [mm] | 22 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,003 kg |
|---|---|
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| Vnější průměr [mm] | 24 mm |
| váha [g] | 3 g |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 2 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 2,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,003 kg |
| Průměr 1 [mm] | 24 mm |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| Vnější průměr [mm] | 24 mm |
| váha [g] | 2 g |
| váha [g] | 3 g |
Dostupnost