MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 430 T (210.270) - Výpustný šroub od 6/1997 do 3/2003, 4266 ccm, 205 kW, 279 hp, M 113.940, kombi
| pro OE číslo | A 130 997 00 32 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 2,5 mm |
| Délka [mm] | 17 mm |
| Velikost závitu | M26x1,5 |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 14 |
| vnitřní průměr [mm] | 26 mm |
| Vnější průměr [mm] | 32 mm |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnitřní šestihran |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Materiál těsnění | měď |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | Kliková skříň |
| montovaná strana | Olejová vana |
| montovaná strana | Pouzdro olejového filtru |
| montovaná strana | Válcová hlava |
| Délka [mm] | 11 mm |
| Velikost závitu | M10 x 1,0 |
| Materiál | hliník |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 5 |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnitřní šestihran |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 8,1 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 33 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,50 |
| Rozměr klíče | 13 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 17 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M26x1,50 |
| Rozměr klíče | 14 |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se dvěma výpustnými šrouby oleje |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s podložkami |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9889 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 1,5 mm |
| Materiál | měď |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Vnější průměr [mm] | 20 mm |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 14 |
|---|---|
| Jednotka množství | Sada |
| vícedílný | pětidílný |
Dostupnost
| Délka [mm] | 17 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,064 kg |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 15 |
| Vnější průměr [mm] | 32 mm |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnitřní šestihran |
| Jakost/třída | 6.8 |
| povrch | pozinkovaný |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez těsnicího kroužku |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 14 mm |
| Rozměr vnějšího závitu | M26 x 1,5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 18 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,049 kg |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 12 |
| Vnější průměr [mm] | 30 mm |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnitřní šestihran |
| Jakost/třída | 5.8 |
| povrch | pozinkovaný |
| zohlednit rozměry | Ano |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 14 mm |
| Rozměr vnějšího závitu | M24 x 1,5 |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 1,5 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,002 kg |
| Materiál | měď |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Vnější průměr [mm] | 20 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Olejová vana |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 1,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,007 kg |
| Materiál | měď |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Vnější průměr [mm] | 20 mm |
Dostupnost
| Číslo motoru od | 60 008993 |
|---|---|
| montovaná strana | Olejová vana |
| Tloušťka/síla [mm] | 1,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,00128 kg |
| Materiál | měď |
| vnitřní průměr [mm] | 12,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 17 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Olejová vana |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 1,5 mm |
| Materiál | měď |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | V30-4143 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Šířka [mm] | 13 mm |
| Výška [mm] | 32 mm |
| váha [g] | 40 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroubem |
| Vnější závit 2 [mm] | M 14x1,5 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 210 997 0132 cpl.1 |
|---|---|
| Velikost závitu | M24 x 1,5 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 130 997 0032 cpl.1 |
|---|---|
| Velikost závitu | M26 x 1,5 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 130 997 0032 |
|---|---|
| Délka [mm] | 14 mm |
| Velikost závitu | M26 x 1,5 |
Dostupnost
| pro OE číslo | N 902 889 01 |
|---|---|
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1 454 117 |
|---|---|
| Délka [mm] | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,035 kg |
| Vnější závit [mm] | M14 x 1,5 mm |
| Materiál | ocel |
| Vnější průměr [mm] | 24 mm |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
| povrch | olejováno |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez těsnicího kroužku |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 16 mm |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost