VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 2.0 - Výpustný šroub od 1/1998 do 9/2010, 1984 ccm, 85 kW, 115 hp, AEG, APK, AQY, AVH, AZG, AZJ, BEJ, BER, BEV, BHP, CBPA, Šikmá zadní část
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Omezení výrobce | AUDI |
|---|---|
| Omezení výrobce | SEAT |
| Omezení výrobce | SKODA |
| Omezení výrobce | VW |
| Tloušťka/síla [mm] | 1,5 mm |
| Délka [mm] | 16 mm |
| Délka [mm] | 17 mm |
| Délka [mm] | 18,3 mm |
| Délka [mm] | 23,5 mm |
| Délka [mm] | 24 mm |
| Výška [mm] | 22,3 mm |
| Velikost závitu | M 14 x 1,50 |
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Velikost závitu | M14x1,5x22 |
| Vnější závit [mm] | M14x1,5 mm |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 19 |
| Rozměr klíče | 19 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Vnější průměr [mm] | 20 mm |
| Počet děr | 19 |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| váha [g] | 34 g |
| váha [g] | 36 g |
| váha [g] | 360 g |
| váha [g] | 900 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Vnější závit 1 [mm] | M 14X1,5 mm |
| doplňkový potřebný díl (výrobek-číslo) | 259.150.100 |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 16 mm |
| Materiál těsnění | měď |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19254 |
|---|---|
| Délka [mm] | 20 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,013 kg |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 8 |
| Vnější průměr [mm] | 19 mm |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnitřní šestihran |
| povrch | pozinkovaný |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 17 mm |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19254 |
|---|---|
| Délka [mm] | 20 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,013 kg |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 8 |
| Vnější průměr [mm] | 19 mm |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnitřní šestihran |
| povrch | pozinkovaný |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 17 mm |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19254 |
|---|---|
| Délka [mm] | 14 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 5 |
| Vnější průměr [mm] | 18 mm |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnitřní šestihran |
| povrch | pozinkovaný |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez těsnicího kroužku |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 9 mm |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 26,0 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Materiál | ocel |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Délka [mm] | 30 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 19 |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
| Alternativní sada opravy | 8030062 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 22 mm |
| Materiál těsnění | ocel |
Dostupnost
| Délka [mm] | 30 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 19 |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
| Množství | 10 |
| Alternativní sada opravy | 8030043 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 22 mm |
| Materiál těsnění | ocel |
Dostupnost
| Délka [mm] | 30 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M14X1,5 |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 19 |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
| Množství | 50 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 22 mm |
| Materiál těsnění | ocel |
Dostupnost
| Délka [mm] | 26 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,50 |
| Rozměr klíče | 19 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2000 |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se dvěma výpustnými šrouby oleje |
| Doplňující výrobek/info 2 | s podložkami |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2000 |
|---|---|
| Délka [mm] | 22 mm |
| Velikost závitu | M 14 x 1.5 |
| Rozměr klíče | 19 |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Délka [mm] | 29,5 mm |
|---|---|
| Vnější závit [mm] | M14 x 1,5 mm |
| Rozměr klíče | 19 |
| Jednotka množství | Sada |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| vícedílný | pětidílný |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19254 |
|---|---|
| Délka [mm] | 20 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,013 kg |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 8 |
| Vnější průměr [mm] | 19 mm |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnitřní šestihran |
| povrch | pozinkovaný |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 17 mm |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19254 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 1,3 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,001 kg |
| Materiál | hliník |
| vnitřní průměr [mm] | 18 mm |
| Vnější průměr [mm] | 24 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | N 908 132 02 |
|---|---|
| montovaná strana | strana motoru |
| Délka [mm] | 29,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,0637 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| Vnější závit [mm] | M14 x 1,5 mm |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 19 |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
| povrch | Vrstva zinek-nikl |
| Provedení šroubu/závitu/matice | s "holým" kotoučem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 10607 |
|---|---|
| Typ převodovky | 6-rychlostní automatická převodovka |
Dostupnost
| pro OE číslo | N 016 027 6 |
|---|---|
| montovaná strana | strana motoru |
| Hmotnost [kg] | 0,018 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| Vnější závit [mm] | M14 x 1,5 mm |
| Materiál | ocel |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnitřní šestihran |
| Provedení šroubu/závitu/matice | Plochá hlava |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19254 |
|---|---|
| montovaná strana | strana motoru |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| Vnější závit [mm] | M14 x 1,5 mm |
| Materiál | ocel |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnitřní šestihran |
| Provedení šroubu/závitu/matice | s "holým" kotoučem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| pro OE číslo | N 908 132 02 |
|---|---|
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 22 mm |
|---|---|
| Vnější závit [mm] | M14 x 1,5 mm |
| Materiál | ocel |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
Dostupnost