VW POLO (6N2) 1.4 - Olejové čerpadlo od 10/1999 do 9/2001, 1390 ccm, 40 kW, 54 hp, AKP, ANX, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 15613 |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,85 kg |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 6 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,005 kg |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
| Vnější průměr [mm] | 42,33 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,830 kg |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 6 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,005 kg |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
| Vnější průměr [mm] | 42,33 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,85 kg |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Délka [mm] | 190 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 153,0 mm |
| Výška [mm] | 49 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,102 kg |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 6N-YD000 001 |
|---|---|
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ozubeného kola |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15613 |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
|---|---|
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost