ALFA ROMEO 147 (937_) 1.9 JTD (937.AXF1A, 937.BXF1A) - Olejové čerpadlo od 6/2003 do 3/2010, 1910 ccm, 74 kW, 101 hp, 182 B9.000, Šikmá zadní část
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se sacím potrubím |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Výška [mm] | 7 mm |
|---|---|
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 31 mm |
| Vnější průměr [mm] | 41 mm |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| Protiprachová ochrana | s těsněním proti prachu |
Dostupnost