OPEL ASTRA F limuzína (T92) 1.4 i (F19, M19) - Olejové čerpadlo od 9/1991 do 9/1998, 1389 ccm, 44 kW, 60 hp, C 14 NZ, X 14 NZ, limuzína
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 14828 |
| pro OE číslo | 25182606 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 14828 |
| Číslo motoru od | 19994743 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 14828 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 19994743 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Výška [mm] | 8 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 26 mm |
| Vnější průměr [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
|---|
Dostupnost
| Číslo motoru do | 19994742 |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Číslo motoru do | 19994742 |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Číslo motoru do | 19994742 |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost