RENAULT MEGANE Scénic (JA0/1_) 1.9 dTi (JA0N) - Olejové čerpadlo od 4/1997 do 9/1999, 1870 ccm, 72 kW, 98 hp, F9Q 730, F9Q 734, velkoprostorová limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 11428 |
|---|---|
| Počet zubů | 24 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se sacím potrubím |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 11428 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 001106 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 141204 |
| Počet zubů | 20 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se sacím potrubím |
Dostupnost
| Počet zubů | 24 |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se sacím potrubím |
Dostupnost
| Počet zubů | 22 |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se sacím potrubím |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11427 |
|---|---|
| Rok výroby od | 11/1997 |
| Konstrukční rok do | 07/1999 |
| pro OE číslo | 7700859570 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11428 |
|---|---|
| Číslo motoru od | 001106 |
| Číslo motoru do | 141204 |
| pro OE číslo | 8200199281 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11428 |
|---|---|
| Číslo motoru do | 001105 |
| pro OE číslo | 7701669290 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11428 |
|---|---|
| Počet zubů | 24 |
| Hmotnost [kg] | 1,0568 kg |
| Materiál | hliník |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se sacím potrubím |
| váha [g] | 997 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ozubeným kolem |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11428 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 001106 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 141204 |
| pro OE číslo | 150101308R |
| Počet zubů | 20 |
| Počet zubů | 24 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se sacím potrubím |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ozubeným kolem |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11428 |
|---|---|
| Počet zubů | 24 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se sacím potrubím |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11428 |
|---|---|
| Počet zubů | 24 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se sacím potrubím |
Dostupnost
| Počet zubů | 24 |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se sacím potrubím |
Dostupnost
| Počet zubů | 22 |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se sacím potrubím |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 11428 |
| Hmotnost [kg] | 1,0681 kg |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ozubeným kolem |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11428 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,0568 kg |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ozubeným kolem |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
Dostupnost