Všechny vozy - Olejové čerpadlo
| pro OE číslo | 50 10 412 711 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 5,602 kg |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 50 1047 7184 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,852 kg |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 1,214 kg |
|---|---|
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 03C 115 105 T |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,174 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ozubeným kolem |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 3,789 kg |
|---|---|
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 5,827 kg |
|---|---|
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 1,295 kg |
|---|---|
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 1,567 kg |
|---|---|
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1001.F2 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,339 kg |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 4,563 kg |
|---|---|
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 1,989 kg |
|---|---|
| Počet koncovek | 2 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 1,325 kg |
|---|---|
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 15043-1KT1A |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,063 kg |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 2,693 kg |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 3,438 kg |
|---|---|
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Počet zubů | 5 |
|---|---|
| Průměr v mm | 7,49 mm |
| Délka [mm] | 104,78 mm |
| Šířka [mm] | 9,42 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,46 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Vnitřní délka [mm] | 20,37 mm |
| Počet upevňovacích otvorů | 6 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost