PEUGEOT 407 SW (6E_, 6D_) 1.8 - Žárovka brzdového světla od 5/2004 do 7/2005, 1749 ccm, 85 kW, 116 hp, 6FZ (EW7J4), kombi
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 21/4 W |
| Typ světla | P21/4W |
| Množství | 10 |
| Provedení patice žárovky | BAZ15d |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 21/4 W |
| Typ světla | P21/4W |
| Množství | 2 |
| Provedení patice žárovky | BAZ15d |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 21/4 W |
| Typ světla | P21/4W |
| Množství | 2 |
| Provedení patice žárovky | BAZ15d |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 1,75 W |
| Typ světla | LED |
| Provedení patice žárovky | BA15s |
Dostupnost