NISSAN VANETTE autobus (C22) 2.0 D (ULC22) - Žárovka brzdového světla od 10/1986 do 12/1995, 1952 ccm, 47 kW, 64 hp, LD20, autobus
| Konstrukční rok do | 03/1993 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 1,75 W |
| Typ světla | LED |
| Provedení patice žárovky | BA15s |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 10 W |
| Průměr v mm | 16,5 mm |
| Výška [mm] | 37,5 mm |
| Typ světla | R10W |
| Provedení patice žárovky | BA15s |
Dostupnost