RENAULT KANGOO BE BOP (KW0/1_) 1.5 dCi (KW0G) - Žárovka svítilny blikače od 6/2009 do 12/2012, 1461 ccm, 66 kW, 90 hp, K9K 808, velkoprostorová limuzína
| Rok výroby od | 03/2011 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se světly pro denní svícení (halogeny) |
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 21/5 W |
| Typ světla | P21/5W |
| Množství | 10 |
| Provedení patice žárovky | BAY15d |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez světel pro denní svícení (halogeny) |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 5 W |
| Typ světla | W5W |
| Provedení patice žárovky | W2.1x9.5d |
Dostupnost
| montovaná strana | boční vestavba |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 5 W |
| Typ světla | WY5W |
| Provedení patice žárovky | W2.1x9.5d |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2011 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 21/5 W |
| Typ světla | P21/5W |
| Provedení patice žárovky | BAY15d |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2011 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 21 W |
| Typ světla | P21W |
| Provedení patice žárovky | BA15s |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 03/2011 |
| montovaná strana | přední |
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 21 W |
| Typ světla | PY21W |
| Provedení patice žárovky | BAU15s |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 03/2011 |
| montovaná strana | přední |
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 21 W |
| Typ světla | PY21W |
| Provedení patice žárovky | BAU15s |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2011 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 5 W |
| Typ světla | W5W |
| Provedení patice žárovky | W2.1x9.5d |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2011 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 5 W |
| Typ světla | W5W |
| Provedení patice žárovky | W2.1x9.5d |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2011 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 21/5 W |
| Typ světla | P21/5W |
| Provedení patice žárovky | BAY15d |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2011 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 21/5 W |
| Typ světla | P21/5W |
| Provedení patice žárovky | BAY15d |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2011 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 5 W |
| Typ světla | W5W |
| Provedení patice žárovky | W2.1x9.5d |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 03/2011 |
| montovaná strana | zadní |
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 21 W |
| Typ světla | PY21W |
| Provedení patice žárovky | BAU15s |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2011 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 5 W |
| montovaná strana | boční vestavba |
| Typ světla | WY5W |
| Provedení patice žárovky | W2.1x9.5d |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2011 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 21 W |
| Typ světla | P21W |
| Provedení patice žárovky | BA15s |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2011 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 21/5 W |
| Typ světla | P21/5W |
| Provedení patice žárovky | BAY15d |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2011 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 5 W |
| Typ světla | W5W |
| Provedení patice žárovky | W2.1x9.5d |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2011 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 21 W |
| Typ světla | P21W |
| Provedení patice žárovky | BA15s |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 03/2011 |
| montovaná strana | zadní |
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 21 W |
| Typ světla | PY21W |
| Provedení patice žárovky | BAU15s |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2011 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 21/5 W |
| Typ světla | P21/5W |
| Provedení patice žárovky | BAY15d |
Dostupnost