VOLVO 780 (782) 2.9 - Žárovka svítilny blikače od 8/1986 do 7/1987, 2849 ccm, 115 kW, 156 hp, B 280 E, kupé
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 21 W |
| Typ světla | P21W |
| Provedení patice žárovky | BA15s |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 21 W |
| Typ světla | P21W |
| Množství | 10 |
| Provedení patice žárovky | BA15s |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 5 W |
| Typ světla | R5W |
| Množství | 10 |
| Provedení patice žárovky | BA15s |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 21 W |
| Typ světla | P21W |
| Provedení patice žárovky | BA15s |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 5 W |
| Typ světla | R5W |
| Provedení patice žárovky | BA15s |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 5 W |
| Typ světla | R5W |
| Provedení patice žárovky | BA15s |
Dostupnost
| Volitelné | Ano |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 5 W |
| Typ světla | R5W |
| Provedení patice žárovky | BA15s |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 4 W |
| Typ světla | T4W |
| Provedení patice žárovky | BA9s |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 21 W |
| Typ světla | P21W |
| Provedení patice žárovky | BA15s |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 21 W |
| Typ světla | P21W |
| Provedení patice žárovky | BA15s |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 5 W |
| Typ světla | R5W |
| Provedení patice žárovky | BA15s |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 4 W |
| Provedení patice žárovky | BA9s |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 4 W |
| Typ světla | T4W |
| Provedení patice žárovky | BA9s |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 4 W |
| Typ světla | T4W |
| Provedení patice žárovky | BA9s |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 21 W |
| Typ světla | P21W |
| Provedení patice žárovky | BA15s |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 2 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 21 W |
| Hmotnost [kg] | 0,007 kg |
| Typ světla | P21W |
| Provedení patice žárovky | BA15s |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 21 W |
| Typ světla | P21W |
| Množství | 2 |
| Provedení patice žárovky | BA15s |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 5 W |
| Typ světla | T4W |
| Množství | 2 |
| Provedení patice žárovky | W2.1x9.5d |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 5 W |
| Typ světla | R5W |
| Provedení patice žárovky | BA15d |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 21 W |
| Typ světla | P21W |
| Provedení patice žárovky | BA15d |
Dostupnost