Všechny vozy - Žárovka svítilny blikače
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 15 W |
| Množství | 10 |
| verze | Standard |
| verze | Trade Box |
| Provedení patice žárovky | BA15s |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 5 W |
| Typ světla | R5W |
| Množství | 10 |
| verze | Standard |
| verze | Trade Box |
| Barva žárovky | oranžová |
| Provedení patice žárovky | BA15s |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 4 W |
| Typ světla | T4W |
| Množství | 1 |
| verze | Single Box |
| verze | Standard |
| Provedení patice žárovky | BA9s |
Dostupnost
| Napětí [V] | 24 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 15 W |
| Typ světla | P21W |
| Množství | 1 |
| verze | Single Box |
| verze | Standard |
| Barva žárovky | oranžová |
| Provedení patice žárovky | BA15s |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 10 W |
| Typ světla | R10W |
| Množství | 1 |
| verze | Single Box |
| verze | Standard |
| Barva žárovky | oranžová |
| Provedení patice žárovky | BAU15s |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 10 W |
| Typ světla | RY10W |
| Množství | 10 |
| verze | Standard |
| verze | Trade Box |
| Barva žárovky | oranžová |
| Provedení patice žárovky | BAU15s |
Dostupnost
| Napětí [V] | 24 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 21 W |
| Typ světla | P21W |
| Množství | 1 |
| verze | Single Box |
| verze | Standard |
| verze | Trade Box |
| Provedení patice žárovky | BA15s |
Dostupnost
| Napětí [V] | 24 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 21 W |
| Typ světla | P21W |
| Množství | 10 |
| verze | Standard |
| verze | Trade Box |
| Provedení patice žárovky | BA15s |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 10 W |
| Typ světla | R10W |
| Množství | 1 |
| verze | Single Box |
| verze | Standard |
| Provedení patice žárovky | BA15s |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 10 W |
| Typ světla | R10W |
| Množství | 10 |
| verze | Standard |
| verze | Trade Box |
| Provedení patice žárovky | BA15s |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 10 W |
| Typ světla | R10W |
| Množství | 2 |
| verze | Standard |
| verze | Twin Clam |
| Provedení patice žárovky | BA15s |
Dostupnost
| Napětí [V] | 24 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 5 W |
| Množství | 1 |
| verze | Single Box |
| verze | Standard |
| Provedení patice žárovky | BA15s |
Dostupnost
| Napětí [V] | 24 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 5 W |
| Množství | 1 |
| Množství | 10 |
| verze | Single Box |
| verze | Standard |
| verze | Trade Box |
| Provedení patice žárovky | BA15s |
Dostupnost
| Napětí [V] | 24 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 4 W |
| Typ světla | T4W |
| Množství | 1 |
| verze | Single Box |
| verze | Standard |
| Provedení patice žárovky | BA9s |
Dostupnost
| Napětí [V] | 24 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 4 W |
| Typ světla | T4W |
| Množství | 10 |
| verze | Standard |
| verze | Trade Box |
| Provedení patice žárovky | BA9s |
Dostupnost
| Napětí [V] | 24 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 21/5 W |
| Typ světla | P21/5W |
| Množství | 1 |
| verze | Single Box |
| verze | Standard |
| Provedení patice žárovky | BAY15d |
Dostupnost
| Napětí [V] | 24 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 21/5 W |
| Typ světla | P21/5W |
| Množství | 10 |
| verze | Standard |
| verze | Trade Box |
| Provedení patice žárovky | BAY15d |
Dostupnost
| Napětí [V] | 6 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 18 W |
| Typ světla | P21W |
| Množství | 1 |
| verze | Single Box |
| verze | Standard |
| Provedení patice žárovky | BA15d |
Dostupnost
| Napětí [V] | 6 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 18 W |
| Typ světla | P21W |
| Množství | 10 |
| verze | Standard |
| verze | Trade Box |
| Provedení patice žárovky | BA15d |
Dostupnost
| Napětí [V] | 24 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 24 W |
| Typ světla | P21W |
| Množství | 1 |
| verze | Single Box |
| verze | Standard |
| Provedení patice žárovky | BA15d |
Dostupnost