PEUGEOT 207 CC (WD_) 1.6 HDi - Žárovka osvětlení SPZ od 2/2007 do 1/2015, 1560 ccm, 80 kW, 109 hp, 9HZ (DV6TED4), Kabriolet
| Vybavení vozidla | pro vozidla s LED zadními světly |
|---|---|
| Napětí [V] | 10 V |
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 10 W |
| Typ světla | Kulová lampa |
| Typ světla | R10W |
| Tvar | cylindrický |
| Množství | 1 |
| verze | Single Box |
| verze | Standard |
| Provedení patice žárovky | BA15s |
Dostupnost