OPEL ADAM (M13) 1.4 S - Vnitřní osvětlení od 11/2014 do 1/2019, 1364 ccm, 110 kW, 150 hp, B 14 NEH, D 14 NEH, Šikmá zadní část
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 4 W |
| Délka [mm] | 305 mm |
| Typ světla | LED |
| Způsob montáže | slepený |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 12 W |
| Typ světla | LED |
| Způsob montáže | slepený |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 1,5 W |
| Délka [mm] | 305 mm |
| Typ světla | LED |
| Způsob montáže | slepený |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 1,5 W |
| Délka [mm] | 30 mm |
| Typ světla | LED |
| Způsob montáže | slepený |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 1,5 W |
| Typ světla | LED |
| Způsob montáže | slepený |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 1 W |
| Délka [mm] | 305 mm |
| Typ světla | LED |
| Způsob montáže | slepený |
Dostupnost