FIAT TIPO limuzína (356_, 357_) 1.3 D (356SXB1A, 356SXH1A, 356SXD1A) - Vnitřní osvětlení od 10/2015 do 10/2020, 1248 ccm, 70 kW, 95 hp, 199 B1.000, 463 45 266, 552 66 963, 552 83 775, limuzína
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 6 W |
| Délka [mm] | 35 mm |
| Typ světla | Žárovka s patici |
| Provedení patice žárovky | SV8.5-8 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 4 W |
| Délka [mm] | 305 mm |
| Typ světla | LED |
| Způsob montáže | slepený |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 12 W |
| Typ světla | LED |
| Způsob montáže | slepený |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 1,5 W |
| Délka [mm] | 305 mm |
| Typ světla | LED |
| Způsob montáže | slepený |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 1,5 W |
| Délka [mm] | 30 mm |
| Typ světla | LED |
| Způsob montáže | slepený |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 1,5 W |
| Typ světla | LED |
| Způsob montáže | slepený |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 1 W |
| Délka [mm] | 305 mm |
| Typ světla | LED |
| Způsob montáže | slepený |
Dostupnost